Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 Чернівецької міської ради розташована в мальовничому куточку нашого міста по вулиці С. Воробкевича, 19. Це сучасний навчальний заклад, рідна домівка для багатьох дітей. Адже в різні часи в школі навчалося від 2 500 до 1500 учнів. Відкрила свої обійми школа для дітей, батьків, вчителів – 1 вересня 1989 року. ЗОШ № 27 – одна з найбільших шкіл міста: 90 навчальних кабінетів, простора та ошатна актова зала, великий та зручний спортивний зал, де проходять міські та міжнародні змагання, бібліотека з читальною залою, їдальня, зал хореографії, кімната психологічного розвантаження, медпункт, методкабінет, спорткомплекс.
Сьогодні педагогічний колектив школи складається з 106 вчителів. Талановиті, працьовиті, та віддані своїй справі педагоги: 36 учителів-методистів, 14 страших учителів, 65 учителів вищої категорії, 12 учителів І категорії, 14 учителів ІІ категорії та 15 спеціалістів.
Добре та затишно дітям в стінах рідної школи. Тут вчать «… розумному та вічному…», вчать бути людьми, тому й пишається школа своїми випускниками:
• Білий Дмитро – науковий працівник інституту космічних досліджень (м. Київ);
• Онуфрик Ярослава – директор Чернівецького телебачення;
• Генкова Клавдія – доцент фізичних наук ЧНУ;
• Сиротяк Люмила – співробітник Міністерства фінансів України;
• Заячук Мирослав – доцент, кандидат географічних наук ЧНУ;
• Никифорак Володимир – кандидат юридичних наук, доцент ЧНУ;
• Їжаківська Інга – майстер спорту з настільного тенісу (збірна команда України);
• Ставчанська Євгенія – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи.
• Олійник Денис – гравець «Динамо» Київ, (збірна команда України з футболу).
А влітку в школі працюють пришкільні табори, де з задоволенням оздоровлюються бажаючі учні школи

Коментарi